Categorie: Nederlands Elftal

08/07/2017


Oranje-internationals in de zon – De vakantiekiekjes!

De meeste internationals van de Oranje Dames en Heren vertoeven deze dagen in een heerlijk zonnig oord. Veelal in het verre Zuiden van Europa. Met hun liefdes, vrienden of familie genieten de Oranjehelden van hun welverdiende rust en ontspanning te midden van deze razend drukke hockeyzomer. Want de succesvol verlopen Hockey World League’s in Londen en Brussel liggen nog maar net achter ze, of hét hockeytoernooi van deze zomer is alweer in aantocht. Het EK Hockey 2017 in eigen land begint namelijk al over 42 dagen en de internationals worden over anderhalve week alweer bijeen geroepen voor de start van de voorbereiding.  Dus hoog tijd voor wat ontspanning! Geniet van de fraaie vakantiekiekjes die onze internationals de afgelopen dagen op Instagram postten! Kleine duik in de Rode Zee.. #8meter @manoukzuur @matsoemats @leandro_storme #nietverleerd A post shared by Pirmin Blaak (@pirminblaak) on Jul 7, 2017 at 12:33am PDT Boat day⛵ï¸￾ #Greece #kos #plati #kalymos #eilandtour #summer #2017 #feeling #wildhair #wind #waves #enjoy #love #tanning #zwemmenmetdolfijnen A post shared by Charlotte Vega (@charlotte_vega) on Jul 7, 2017 at 4:30am PDT Heerlijke week vakantie gehad â￾¤ï¸￾ ☀ï¸￾ A post shared by Jorrit Croon (@jcroon_14) on Jul 7, 2017 at 6:37am PDT San Francisco #goldengate #vakantie A post shared by Laura (@lauranunnink) on Jul 5, 2017 at 6:34pm PDT ☀ï¸￾ A post shared by Bjorn Kellerman (@kellermanbjorn) on Jul 1, 2017 at 10:42am PDT A post shared by Floris (@floriswortelboer) on Jul 5, 2017 at 1:56am PDT 🦀 A post shared by Pien Sanders (@piensanders) on Jul 7, 2017 at 1:39am PDT Fekansie '17 A post shared by Tristan Algera (@tristan.algera) on Jul 2, 2017 at 5:55am PDT #welheelchill A post shared by Mirco Pruyser (@mircopruyser) on Jul 6, 2017 at 9:10am PDT Beachday ! A post shared by Maria Verschoor (@mariaverschoor) on Jul 6, 2017 at 8:40am PDT Enjoying A post shared by Bob de Voogd (@bobdevoogd) on Jul 6, 2017 at 1:00am PDT Waar is Mar(Wal)ly? 🤔 #bosnia #srebrenik #kasteel #1333 #samenmet #mijnbosnischeprins A post shared by Marloes Keetels (@marloeskeetels) on Jul 7, 2017 at 5:51am PDT âš“ï¸￾⛵ï¸￾ â€￾ â€￾ â€￾ â￾¤ï¸￾ A post shared by Thierry Brinkman (@thierrybrinkman) on Jul 5, 2017 at 4:54am PDT Holiday mode: Activated ☕ï¸￾☀ï¸￾ #Balr #Coffee #PoolTimeChilling A post shared by Margot van Geffen (@margotvangeffen) on Jul 6, 2017 at 1:36am PDT Vakantie 2 dagen golfen met paps in Maastricht #genieten A post shared by Kitty (@kittyvanmale) on Jul 5, 2017 at 8:10am PDT Op een bergâ›° … #wandersnor #uitzicht #helaasgeendrone #lamanga A post shared by Seve van Ass (@sevevanass) on Jul 4, 2017 at 11:20am PDT Het bericht Oranje-internationals in de zon – De vakantiekiekjes! verscheen eerst op Hockey.nl .

Lees het hele bericht op Hockey.nl

Deel dit artikel met anderen
Gerelateerde artikelen:
  • Clinic met Oranje-internationals in Antwerpen
  • Oranje Zwart: alle internationals tekenen bij.
  • Oranje-internationals bij Z@ppsport
  • Video – Geen wegrestaurant voor oud-internationals
  • Laren verlengt contracten met internationals
  • Reageer op dit bericht